wtorek, 16 października 2012

"Hell" Lolita Pille


dziś mój szczęśliwy dzień! chwilę po 12 w nocy przyszedł do mnie e-mail z powiadomieniem, że w Matrasie jest dostępna "Hell" ;)) a szukałam tej książki od ponad 8 miesięcy, ponieważ już od dłuższego czasu nie jest ona drukowana i była tylko możliwość kupna jej używanej na allegro za ok. 100 zł, co według mnie jest przegięciem, zwłaszcza że książka jest warta 20 zł, ale cóż niech ta osoba, co ją wystawia, czeka dalej na kupca, bo przez te 8 miesięcy cały czas bezskutecznie próbuje ją sprzedać ;)

4 komentarze:

 1. Nie mam zielonego pojęcia co to za książka, zresztą ostatnio na książkach oszczędzam i chodzę do biblioteki :D

  to musisz koniecznie zdradzić tajemnicę jak łatwo to zrobić, bo ja jeszcze do tego nie doszłam :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bo ja zawsze sobie takie mało znane wynajdę i później mam problem, żeby je znaleźć ;P u mnie biblioteka jest na końcu miasta (ponad godz. drogi) i do tego same starocie ;(

   kupujesz sobie np. taką komódkę w Ikei czy też na allegro, serwetki z wybranym wzorem, wycinasz z nich co chcesz, oddzielasz warstwy, zostawiasz pierwszą ich warstwę, reszta niepotrzebna, komódkę malujesz np. tym klejem http://allegro.pl/klej-i-lakier-2w1-craft-line-100ml-do-decoupage-i2691729804.html , przyklejasz serwetkę, czekasz aż wyschnie i malujesz całość znów tym klejem, chyba że chcesz mieć efekt pęknięć czy też postarzenia rzeczy to malujesz to np. http://allegro.pl/werniks-pekajacy-decoupage-125ml-serwetki-i2649027639.html , http://allegro.pl/werniks-postarzajacy-decoupage-125ml-serwetki-i2649027806.html , można też pomalować najpierw rzeczy i później bawić się klejeniem serwetek i pokrywaniem całości klejem ;)

   mam nadzieję, że w miarę zrozumiale to napisałam ;P

   Usuń
 2. I jak książka? Warto poczytać?

  Zapraszam do siebie na rozdanie
  http://paczajka.blogspot.com/2012/11/mae-mikoajkowe-rozdanie.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mi się spodobała, fajny pomysł miała na nią autorka ;) także polecam!

   Usuń